Müşteri Destek Hattı: +90 382 215 47 42Hakkımızda

       DİNÇ KARO Mermer Sanayii 1965 yılında Hanifi DİNÇ tarafından kurulmuş olup daha sonra oğulları Erhan, Osman ve Ali DİNÇ de katılarak 4 ortaklı bir aile şirketi olmuştur.

       İlkelerimiz : Saygınlık, disiplin, çalışkanlık ve daima müşterinin memnuniyetini ön planda tutmaktır.

    Tarihin her döneminde yeryüzünün her noktasında ihtişamın lüksün ve tutkunun zirvede yaşandığı kralların sultanların vazgeçemediği zerafetin ve gösterinin sembolü olan doğal Anadolu taşlarını kaliteye dönüştüren yüksek rezerv kesintisiz üretime sahip DİNÇ KARO mermer bu özel kolleksiyonu sizlere sunmaktan gurur duyar.

       Ümit ediyoruz ki Türkiye’nin ebedi zenginliği olarak bilinen mermer kaynakları ülke ekonomisine büyük katkıda bulunarak dünya pazarına açılacak ve DİNÇ Karo  Mermer çalışanlarının çabaları sayesinde marka haline gelecek bir Türk Şirketi olarak hakettgi noktaya ulaşacaktır. Türkiye’nin çeşitli illerinde yüksek rezervli ocaklarımız bulunmakla beraber Üretimini yapmış olduğumuz; Mermer, Andezit ve doğal kayrak taşı ocakları firmamızın kendi ocaklarıdır. Müşterilerimize daima en iyiyi sunmak için bünyemizde sürekli ar-ge çalışmaları inşaat maden kimya mühendislerimize yapılıp en kaliteli ürünleri elde edip, Siz değerli Müşterilerimize sunmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Doğal güzelliğin taşla başlayıp taşla devam ettiği dünyamızda siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Fotoğraflar

Videolar